Randevu

ka psikoloji psikoterapi randevu
Kapsikoloji Logo

Ebrar Karaçuha – DoktorTakvimi.com

KA Psikolojik Danışmanlık Merkezi‘nden randevu almak için 0(542) 787 36 34 numaralı telefondan uygun olan gün ve saat için merkezimiz uzmanlarınan randevu alabilirsiniz.

Önceden aldığınız randevunuza herhangi bir nedenle gelemeyecek olursanız bu durumu en az 1 gün önceden yukarıda belirtmiş olduğumuz telefon numarasını arayarak durumunuzu belirtmenizi rica ederiz. Randevu saatinden birkaç saat önceki randevuların iptali bir başka danışan ile görüşme yapmamıza engel olmaktadır. Bu durum sizler gibi belirli konularda desteğe ihtiyacı olan başka bireyleri bekletmemize neden olabilmektedir.


Bazen türlü nedenlerle randevuları daha uzun zamanlara yaymak durumunda kalabilmekteyiz. Bununla birlikte danışanların aldıkları randevu gün ve saatlerine duyarlı olmalarını beklemekteyiz. Önceden aldığınız randevunuza herhangi bir nedenle gelemeyecek olursanız bu durumu en az 1 gün önceden 0(542) 787 36 34 no’lu telefonu arayarak sekreterimize durumunuzu belirtmenizi rica ederiz. Randevu saatinden birkaç saat önceki randevuların iptali bir başka danışan ile görüşme yapmamıza engel olmaktadır. Bu durum sizler gibi belirli konularda desteğe ihtiyacı olan başka bireyleri bekletmemize neden olabilmektedir.

Call Now ButtonHEMEN ARA!